[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

اهمیت طراحی سایت در کسب و کار

امروزه حس میشود که با افزایش رونق کسب و کارهای اینترنتی، وسعت کسب و کارهای سنتی کاهش می یابد و کمتر کسی می باشد که این موضوع را حس نکرده باشد. با توجه به این که دنیای پیشرفته امروز با شتاب زیاد رو به فضای اینترنت پیش می رود، پس نیاز است تا برای حفظ کسب و کار سنتی، آن را به سوی کسب و کار اینترنتی سوق دهیم، تبدیل کسب و کار سنتی به اینترنتی موجب می شود تا با حفظ مشتریان قدیمی ، مشتریان جدید را از بازار فضای مجازی جذب کنید. برای حضور در این بازار کافیست یک وب سایت اختصاصی داشته باشید و از طریق وب سایت، محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_btn title=”مشاوره رایگان ” color=”success” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fshadandesigner.ir%2Fcontact%2F|||”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_btn title=”تماس سریع” color=”pink” align=”center” link=”url:tel%3A%2F%2F09381087044|||”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

چرا مشتریان طراحی سایت خود را به ما می سپارند؟

 

قیمت رقابتی

ارائه خدمات متنوع از جمله تبلیغات در گوگل

مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال

طراحی سایت بر اساس اصول سئو

طراحی سایت با تمام صفحات متداول سایت از جمله درباره ما، تماس با ما و …

طراحی وب سایت رسپانسیو و واکنشگرا

طراحی سایت بر اساس UX (تجربه کاربران)

سرعت بالای لود وب سایت

طراحی اختصاصی

یکی از اهداف ما تمرکز بر مشتریانی است که در نظر دارند، برای کسب و کار خود یک فروش اینترنتی داشته باشند و در کنار خدمات حضوری، در اینترنت نیز به مشتریان خود خدمت رسانی کنند. در مسیر گسترش و ایجاد رونق کسب کار، ما همواره در کنار شما خواهیم بود تا پیوند میان کسب و کار شما و فضای مجازی را هرچه بیشتر ، مستحکم سازیم. علاوه بر این، لازم به ذکر است که تیم طراحی سایت شادان دیزاینر با حصول تجربیات فراوان در طی چندین سال گذشته، آمادگی لازم را دارد تا پروژه های بزرگ و پیشرفته طراحی وب سایت و پیاده سازی آن را در حد مطلوب به انجام برساند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]